Tým Visual Coach


Naučíme Vás využívat vizuální facilitaci ve vaší organizaci nebo týmu. Zapojíme účastníky porad, workshopů či školení při generování a sdílení nápadů. Pomůžeme vám vytvořit vizuálně atraktivní záznam z vaší porady, konference, workshopu či meetingu.  

Jsme ambasadoři německé společnosti NEULAND pro vizualizaci v ČR. Naše oblíbené produkty si můžete objednat TADY.

Mgr. Marcela Janíčková

Motto: "Kdo chce hýbat světem, musí nejdřív pohnout sám sebou."

Marcela je vizuální facilitátorka, koučka a lektorka soft skills. Působí jako manažerka projektu www.visualcoach.cz a www.elevatorspeech.cz.

Marcela je ambasadorkou německé společnosti NEULAND pro vizualizaci v ČR. Jako lektorka vede skupinové workshopy s využitím vizualizace a facilitace. Má praktické zkušenosti s tvorbou prezentací, vizuálním zaznamenáváním konferencí, kulatých stolů a meetingů s využitím interaktivních technologií, tak i tradičním způsobem. Absolvovala mezinárodní program MasterClass Visual Facilitation bikablo akademie v Londýně a Varšavě, úspěšně absolvovala Coach Specific Training a 2-letý výcvik Gestalt přístupu.Je mentorkou organizace Minerva21 podporující ženy v profesním uplatnění.

Mgr. Kateřina Koželská

Motto: "Kdo nezná přístav, do kterého se chce plavit, tomu není žádný vítr příznivý."

Kateřina působí na pozici senior lektorky, kouče a vizuální facilitátorky.

Je manažerkou a majitelkou společnosti www.hormed.cz.

Má dlouholeté praktické zkušenosti v oblasti rozvoje lidí. Od r. 1996 působí jako lektor/konzultant v řadě privátních i státních organizacích, kde se zaměřuje především na dlouhodobou spolupráci v oblasti školení tzv. "soft skills" formou projektové i lektorské činnosti, individuálních konzultací, marketingových aktivit, koučování a dalších. Je certifikovanou lektorkou a facilitátorkou společností Eagle´s Flight, certifikovanou specialistkou v oblasti profesní diagnostiky Hogan, certifikovanou lektorkou/konzultantkou AIVD. V r. 2012 ukončila výcvik Gestalt přístupu v pracovním a osobním kontextu.

Jana Erbenová

Motto: "Get better every day"

Jana působí na pozici procesní konzultantky a facilitátorky interních projektů.

Má zkušenosti z oblasti procesního consultingu. Konzultovala pro finanční instituce v Rakousku, Polsku, Maďarsku, Rusku, Chorvatsku i v České republice. Zaměřuje se na interní, ale i na zákaznické procesy a zákaznickou zkušenost. Kromě procesních projektů se zabývá i propagací projektů směrem do firmy formou krátkých videí. V této oblasti spolupracuje dva roky s Českou spořitelnou a v minulosti se učila od profesionálů z České televize. Mimo jiné vedla projekty pro Air Bank, Unicredit Bank, Raiffeisenbank, Česká spořitelna, Sberbank, OTP,Adastra Business Consulting a další.

Pro více informací o našich projektech a spolupráci s námi nás kontaktujte emailem: info@visualcoach.cz