Novinky pro vaše online konference

09.11.2020

Připravujete virtuální konferenci či online setkání? 

Chcete, aby vaše akce měla dopad a informace ulpěly v hlavách posluchačů? 
Obraťte se na nás - VIZUÁLNÍ komunikace je SROZUMITELNÁ, ATRAKTIVNÍ A ZAUJME :)

V září 2020 proběhla prestižní mezinárodní konference OSLO FREEDOM FORUM - největší online summit zaměřený na lidská práva v celosvětovém měřítku.
Díky naší loňské účasti a grafickému záznamu unikátní konference Singularity U Czech Summit jsme byli letos osloveni organizátory z Human Rights Foundation, New York pro spolupráci při online grafickém záznamu a vytvoření handmade sketchnote z obou dnů této prestižní akce.

Více zde https://oslofreedomforum.com/

V říjnu 2020 proběhla online konference HR Know How " Krize jako příležitost "- díky spolupráci s People Management Forum jsme celou akci zaznamenali digitálně a vytvořili vizuální zápis - sketchnote - shrnutí toho nejdůležitějšího z celého dne v jednom obrázku. Výsledná sketchnote byla sdílena nejen spíkrům a účastníkům akce, ale také publikována v magazínu HR Forum. 

V květnu 2020 jsme byli součástí online konferencí Antipanic Conference   - příležitost pro spolupráci s Unicorn Attacks + Yemi za účastí lídrů ze světa byznysu, politiky a médií zaměřených na sdílení pozitivních příkladů řešení krize a jejích dopadů. Unikátní širokoúhlý formát pro grafický online záznam a digitální sketchnote byl výzvou, kterou jsme zvládli! 

Rádi podpoříme i vaši konferenci, virtuální, hybridní či online - pro více informací a domluvu nás kontaktujte na info@visualcoach.cz .