Mějte radostný a kreativní rok 2019

04.01.2019

Začíná další rok a my věříme, že bude radostný a kreativní pro náš tým stejně jako pro naše klienty. Za rokem 2018 se s radostí ohlížíme a kreativní byl rozhodně! Připravili a doručili jsme více než 55 workshopů a týmových facilitací pro celkem zhruba 820  účastníků z firem a korporací v Česku i na Slovensku. Za poslední tři roky jsme podpořili zhruba 70 konferencí a firemních off-sitů naším vizuálním záznamem

Na našem největším projektu jsme zprostředkovali vizualizaci 2000 účastníkům kulturních workshopů během dvou po okraj nabitých týdnů. Náš šestičlenný tým Visual Recorders vypil desítky kafí, vytvořil asi 80 velkoplošných vizuálních záznamů a máme ohromnou radost, že nás opět podržely fixy a vizuální pomůcky od firmy Neuland, jejíž jsme hrdým ambasadorem pro Českou republiku. 

Daří se nám rozšiřovat komunitu vizuálních facilitátorů v Čechách a počet našich ambasadorů vizuálních technik ve firmách roste. Tým lídři a manažeři vizualizaci začínají stále častěji používat například pro oživení meetingů, efektivnější práci se svými týmy nebo plánování.

Neusínáme na vavřínech a rády se jezdíme inspirovat do zahraničí. Letos jsme zavítali na mezinárodní setkání vizuálních facilitátorů do Madridu a Sketchnoting camp do Lisabonu. Nezapomínáme ani na správný Energy Management a zahraniční týmové off-sity jsme si pořádně užili.

Byla to opět jízda a my děkujeme společnosti Neuland za úžasnou "vizuální" podporu a našim klientům, kteří nám tu skvělou jízdu umožnili. Těšíme se na další nejen vizuální spolupráci i v letošním roce. Přejeme vám hodně úspěchů a radosti z práce, kterou děláte.