Leťte s námi rokem 2018

11.01.2018

Se začátkem nového roku se ohlížíme za tím uplynulým. Byl naplněný až po okraj. Zvládly jsme dlouhodobý trénink obchodních týmů v dovednosti Elevator Speech, stále častěji taky vedeme workshopy v angličtiněživé záznamy z vašich konferencí ani neumíme spočítat, svěřili jste nám moderaci a graphich recording na velkolepé oslavě v paláci Žofín, vaše konference nově zdobila i naše Mood Wall pro větší zapojení účastníků a máme radost, že stále častěji využíváte vizuální facilitaci pro svoje týmy - například na tým-buildingových akcích nebo při strategických meetincích jako je revize vaší firemní strategie

A nezapomínáme ani na správný Energy Management. Energii jsme nabírali i během našich výjezdových školení - zjistili jsme, že Olomouc je úžasná na procházky a minigolf, v Mikulově jsme nevynechaly výlet na Svatý kopeček a ve Zvolenu se nám osvědčilo po školení hrát badminton nebo tenis. Inspiraci jsme pak posbírali na setkání evropských vizuálních lídrů v Bruselu a Hamburku. 

Byla to prostě jízda a my děkujeme společnosti Neuland za úžasnou "vizuální" podporu a našim klientům, kteří nám tu skvělou jízdu umožnili. Těšíme se na další nejen vizuální spolupráci i v letošním roce. Přejeme vám hodně úspěchů a radosti z práce, kterou děláte. 

Leťte s námi rokem 2018!