Jedeme ONLINE, ani karanténa nás nezastaví!

06.04.2020

V současné době (březen/duben 2020) jsme naše služby přesunuli do online světa a stále vás dokážeme podpořit a nabídnout vám to nejlepší:

+ online Sketchnoting - live vizuální záznam, handmade vizuály a onepagery pro vaše webináře, online meetingy či konference (mrkněte do galerie níže)

Těší nás dlouhodobá spolupráce se společností Deloitte - aktuálně vizuálně zaznamenáváme  webcasty Online Education 

+ vytvoření Visual Templates na míru - vizuální šablony pro vaše online meetingy, strategické meetingy a webcasty

+ webináře a online školení pro jednotlivce i firmy - témata Dovednosti 21.století: Sketchnoting, Visual Storytelling, Mind Mapping, Elevator Speech, Personal Branding, Energy Management a další

Těší nás spolupráce na webinářích s projektem Epale - aktuálně online školení webinář Sketchnoting, vizuální poznámky (nejen pro lektory) 

+ online Facilitace - příprava agendy a facilitace online meetingu, konference mastermind skupiny na zvolené platformě (zoom, teams, google meet, skype)

+ online Visual Coaching / Visual Consulting - one2one koučování,poradenství v byznysových i life tématech 

+ kreativní tvorba obsahu na soc. sítě vizuálně atraktivní a zajímavou formou - např. články, mastermind skupiny, fotokoláže, upoutávky na webináře apod.

Přečtěte si článek " How to face the pitfalls of the 21st century?" který jsme publikovali online v magazínu Czech and Slovak Leaders.

A jak můžeme v této době podpořit vás?

Ozvěte se nám na info@visualcoach.cz , společně určitě něco vymyslíme :)