Fotoreportáž z konference Visual Leaders Forum

20.10.2016

26. září 2016 proběhla v nových prostorách společnosti Microsoft mezinárodní konference VISUAL LEADERS FORUM, kterou zorganizoval tým Visual Coach ve spolupráci s partnery - společností Microsoft, LMC, Czech and Slovak Leaders a německou společností Neuland.

Program byl zaměřený na inovace, nové způsoby práce, leadership a vizuální formy komunikace. Účastníci si mohli vybírat témata z 5 různých oblastí.

Poprvé v ČR na konferenci vystoupil zakladatel německé bikablo®akademie Martin Haussmann, který společně s kolegyní Desireé van Dijk představil přínosy vizuální komunikace pro sdílení, spolupráci a vyšší efektivitu při porozumění a řešení problémů. Účastníci si vyzkoušeli principy a využití unikátní bikablo®techniky pro vytvoření vlastních vizuálních poznámek formou sketchnotingu.


Těší nás pozitivní reakce účastníků na program i organizační zajištění konference :).

  • "Z konference jsem nadšená, z mého pohledu je to nejpovedenější akce, které jsem se letos účastnila."
  • "Perfektní organizace, dodržování časů, příjemná atmosféra, hezké prostředí, pestré občerstvení, na kterém se evidentně nešetřilo (v poslední době na konferencích spíše výjimečný úkaz)."
  • "Široká nabídka témat - bylo dost těžké si vybrat, čemu dát přednost, resp. každý si snadno našel "to své"."
  • "Profesionální vedení všech workshopů - nenásilné, přitom výživné, lektorsky perfektně zvládnuté v rekordních časech (60 minut)."
  • "Zaslání materiálů a foto od vás ( to vždycky nějak potěší), hezké materiály, vše marketingově sladěné."

Program konference i vizuální výstupy podpořily zájem účastníků o využití inovativních vizuálních přístupů ve firemní komunikaci, leadershipu a změnových projektech.